Připravujeme

Den matek u Kaštánků

Milé maminky,
srdečně Vás zveme na oslavu Vašeho svátku, který oslavíme v MŠ spolu s dětmi dne 15.5. od 15:30-16:30 hod. Budeme se těšit.

Den matek u Sluníček

Milé maminky,
srdečně Vás zveme oslavit Váš den v našem wellness centru Sluníčko. Celý rok pečujete o své nejbližší a tak si zasloužíte, aby nyní Vaše ratolesti trochu hýčkaly Vás.
Těšit se můžete na kavárnu, kde vás vaše děti obslouží (a paní učitelky uvaří kafíčko)masážní, kadeřnický i kosmetický salón. Každou maminku si opečuje její děťátko. Samozřejmostí bude také dáreček.
V pondělí 13.5. od 15:30 hod se na Vás budeme v našem relaxačním centru moc těšit.

Oslava narozenin v centru Hippo - Sluníčka

V úterý 30.4. jdeme s dětmi na oslavu narozenin kamarádů do Dětského světa Hippo. Prosíme, dejte dětem láhev s pitím. Vyrážíme po svačině, na oběd budeme zpět. Celá třída děkuje za pozvání, více informací na Twigsee.

Čarodějnický rej - Kaštánci

V úterý 30.4. dopoledne zveme děti k reji čarodějů a čarodějnic. V masce mohou přijít hned ráno, prosíme o malé občerstvení. Děkujeme.

Záchranná stanice Bartošovice

Ve čtvrtek 25.4.2024 s dětmi pojedeme na celodenní výlet do záchranné stanice Bartošovice, kde děti čekají edukační programy.
Odjezd od MŠ v 7:45.
Sraz v budově MŠ do 7:30.
Návrat kolem 14:30.
Vybíráme 150 Kč.

Děti budou mít tento den odhlášenou stravu, prosíme tedy o zajištění jídla a pití na celý den.

Stezka SVČ - Kaštánci

Vážení rodiče, pokud zítra 18.4. nebude pršet projdeme si s dětmi stezku pořádanou SVČ Putování za ztracenými perlami. Zkontrolujte prosím dětem oblečení ať jim není zima. Děkujeme! Na oběd jsme zpátky v MŠ.

Dopravní hřiště - Kaštánci

V pátek 12.4. s dětmi navštívíme dopravní hřiště v Malých Hošticích. Sraz dětí v MŠ v 7:45 hod. S sebou prosíme svačinku a pití. Děkujeme.

Knihovna - Kaštánci

V pondělí 8.4. s dětmi navštívíme knihovnu P. Bezruče. S dětmi vyrazíme hned po svačině, na oběd jsme zpět, děti s sebou nic nepotřebují.

SVČ Recyklohrátky - Sluníčka

V pondělí 8.4. v MŠ proběhne program Recyklohrátky, vybíráme 50,- Kč.

Velikonoční dílničky

V pondělí 25.3. od 16:00 hod. budou v prostorách naší MŠ velikonoční dílničky. Všechny rodiče s dětmi srdečně zveme. Těšíme se na Vás!

Svět techniky Ostrava

Vážení rodiče,

v pátek 22.3.2024 pojedou děti z obou tříd do Světa Techniky. Odjezd od MŠ 7:30 objednaným autobusem.
Prosíme o svačinu a pití na celý den. Mladší děti absolvují edukační program - Kouzelný oxid a starší děti Plaváčka. Po programu budou mít děti k dispozici pobyt v Dětském světě. Plánovaný příjezd okolo 13:30 hod.
Edukační programy a doprava hrazeno z projektu OPJAK.
Na pobyt v dětském světě budeme vybírat 90,- Kč.                                              Děkujeme a těšíme se.

Divadlo

Ve středu 20.3. jdou větší děti dopoledne po svačině do loutkového divadla na hudební představení Marbo. Vybíráme 90,- Kč.